Bulak Projekt

Aktualności

W Galerii S jest więcej chętnych najemców, niż dostępnych lokali

W Galerii S jest więcej chętnych najemców, niż dostępnych lokali

W rozmowie z redakcją Retailnet.pl Konstanty Strus, który buduje m.in. Galerię S w Siedlcach potwierdził, że zainteresowanie obiektem ze strony najemców jest bardzo duże. Firma komercjalizująca jest zmuszona wybrać tylko najlepiej rokujące marki.

- Głównymi, a zarazem największymi najemcami Galerii S są : 2-poziomowy sklep sieci H&M oraz cała grupa LPP ze wszystkimi swoimi markami. W galerii zostanie otwarty 2-poziomowy salon Reserved oraz sklepy Cropp, House, Mohito, Sinsay i Home&You. Grupa LPP podpisała umowy najmu na łączną powierzchnię około 3500 mkw. Ponadto w Galerii S znajdować się będzie supermarket Stokrotka, kino Helios jak również szereg znanych marek handlowych takich jak: CCC, Rossmann, Adidas, Nike, Puma, Wrangler, Levi’s, Big Star, Yes, McDonald’s, Coffee Club, Grycan i wiele innych – mówi w rozmowie z redakcją Retailnet.pl Konstanty Strus, właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego Konstanty Strus.

- Galeria S skomercjalizowana jest na poziomie 80 procent. Rozmawiamy też z lokalnymi najemcami. Muszę przyznać, że mamy więcej zainteresowanych potencjalnych najemców, niż jesteśmy w stanie wynająć lokali. Może wynika to z faktu że Siedlce to miasto przedsiębiorczych mieszkańców. Staramy się jednak wybierać najbardziej wiarygodnych najemców, tych którzy zaoferują ciekawy produkt lub usługę. Oferta sklepów musi przede wszystkim spełniać oczekiwania klientów. A sami najemcy muszą być zadowoleni z obrotów – dodaje Konstanty Strus.

Galeria S powstaje w Siedlcach u zbiegu ulic Piłsudskiego i Wojskowej. Będzie ona zintegrowana z istniejącą galerią, a także z zabytkowym budynkiem banku. Całkowita powierzchnia najmu obiektu wyniesie 34 tys. mkw. Klienci będą mieli do dyspozycji 850 miejsc parkingowych.

Galeria S będzie jednym z kilkudziesięciu projektów prezentowanych na konferencji Shopping Center Forum 2013 Spring Edition, która odbędzie się 7 marca 2013 roku w Hotelu Hilton w Warszawie. W jednodniowej edycji wiosennej Forum weźmie udział 600 uczestników. Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie www.scf.retailnet.pl.

Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus to firma deweloperska działająca na polskim rynku od ponad 20 lat i specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym oraz komercyjnym. Obecnie firma realizuje dwie inwestycje o charakterze handlowym: Galerię S w Siedlcach oraz Galerię Jurowiecką w Białymstoku.

Architektem obiektów jest firma
Bulak Projekt. Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma Aspenn

Źródło:

http://retailnet.pl/2013/01/24/konstanty-strus-w-galerii-s-jest-wiecej-chetnych-najemcow-niz-dostepnych-lokali/